KONST / Litografier / Färglitografi 12422161
nr 1242 2161
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Monogramsignerad, 88/170. Motivet: 38x28
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:33:42
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
18 mar
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson